Vacature Gordijnnaaister Lisse

Wij zoeken een nieuwe aanwinst voor ons team in Lisse. Met de toenemende vraag naar gordijnen op hoogwaardig kwaliteit is ons team toe aan versterking. Heb jij ervaring met het confectioneren van gordijnen, lees dan verder...


Wie ben jij?

Jij bent een teamspeler die het leuk vind in een gezellige groep te werken aan de gordijnen voor onze klanten. Hiervoor is het belangrijk dat jij ervaring en affiniteit hebt met het (ver)maken van gordijnen en werken aan een naaimachine. Daarnaast is het belangrijk dat je nauwkeurig kunt werken omdat je met een kwaliteitsproduct aan de slag gaat.

- Fulltime of parttime beschikbaar
- Werkdagen van 08:00 tot 16:30 (andere werktijden in overleg mogelijk)
- Ervaring met het confectioneren van gordijnen
- Een oog voor detail

Wat ga je doen?
Na je werk instructie/introductie ga jij aan de slag in het atelier van Alida waar je, samen met het team, de taken uit gaat voeren om van de stoffen gordijnen te maken naar wens van de klant. Tijdens je werk zit je voornamelijk achter de naaimachine. Je zorgt dat deze goed is ingesteld zodat het werk op de juiste en veilige manier uitgevoerd kan worden. Zijn nauwkeurigheid en een oog voor detail jouw eigenschappen, dan zijn wij op zoek naar jou als nieuwe modinette bij atelier Alida.

Waar ga je werken / wie zijn wij?
Alida curtainmakers is leverancier van gordijnen vitrages, vouwgordijnen, kussens etc. Onze klanten zijn woonwinkels, woninginrichters, projectinrichters, stylisten, architecten, decorateurs etc. in binnen- en buitenland. Naast confectie hebben we een eigen KEES stoffencollectie en bieden we de service van het inmeten en monteren in binnen- en buitenland. We zijn gedreven werk te leveren van hoge kwaliteit, en zo vinden wij een goede werksfeer hier mee samen gaat. Samen koffie pauze, of lunch, met je collega’s vinden wij bijvoorbeeld heel belangrijk. Denk je dat jij hier tussen past, dan zijn wij op zoek naar jou.

Sollicitatie
Kom jij ons team versterken als modinette? Mail dan naar; info@alida-curtainmakers.com, en wij nemen snel contact met je op om te kijken naar de volgende stap. We hopen je snel te zien in ons atelier.

Wij zijn ook op zoek naar een gordijnnaaister -modinette- voor ons atelier in Heerhugowaard, lees op onze website meer over deze vacature.

Adres atelier

Lisse
Alida Curtain Makers
2e Poellaan 14
2161 CJ Lisse
Tel.: 0252 - 228 388
Route (Google maps)